Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Kutu Oyunları Yaygınlaşıyor

Kutu oyunları tüm Dünya'da altın çağını yaşıyor. 2015'den beri kutu oyunu satışlarında patlama yaşanıyor. Türkiye'de ise yavaş yavaş bu trend yayılıyor. Yıllarca 3-5 kutu oyununa hapis olan insanlar artık bizim gibi girişimler sayesinde yavaş yavaş farklı kutu oyunlarını öğrenmeye başlıyor.

 

Kutu oyunu kültürü ülkemizde çok yaygın olmadığı için biz çok ince eleyip sık dokuyoruz. Eğlence, kolay öğrenebilirlik, tekrar oynanabilirlik kriterlerini göz önünde bulundurarak farklı gruplarla oyunları çok kez test ediyoruz. Bu yüzden sürekli oyun çıkarmıyoruz ama çıkardığımız her oyunun iyi olduğundan yüzde yüz emin oluyoruz. Hedefimiz oyun portföyümüzü yavaş ama emin adımlarla büyütürken, Türkiye'ye bu harika hobiyi sevdirmek.

 

Oyunlar güzeldir. Sosyal hayatımızın büyük bir bölümü oyunlarla geçer. Futbol maçları, bilgisayar oyunları, mobil oyunlar, okey, tavla, liste sonsuza kadar uzar gider. Kutu oyunları en güzel oyun kategorilerinden biridir. Günümüzde dijital oyunlar çok rağbet görüyor ancak bu oyunlar insanları sosyal anlamda iyi etkilemiyor. Kutu Oyunları ise tam tersine sosyalleştiriyor, en az dijital oyunlar kadar eğlendiriyor. O kadar çok fazla kutu oyunu var ki içine girdiğinizde uçsuz bucaksız bir evrende kaybolmuş gibi hissedeceksiniz. E hangi oyundan başlayacağız demeyin, biz sizin bu hobiye giriş yapmanız için en güzellerini seçiyoruz. Beraberoyna.com bünyesinde bulunan oyunları korkusuzca tercih edebilirsiniz.